CAR1200-24V Měnič napětí z 24V na 230V + USB, 1200W
| CAR1200-24V
Měnič s výkonem 1200W vhodný pro vozidla s palubní sítí 24V (nákladní vozidla), pro napájení spotřebičů 230V jako mikrovlnky, konvice, bojlery, čerpadla, žárovky, ruční nářadí, chladničky. Výstupní proud má podobu modifikované sinusoidy (obdélníkový průběh) o frekvenci 50Hz/230V, je vybaven USB výstupem pro nabíjení USB zařízení (MP3 přehrávače,...).
Tento produkt již není v nabídce.
Jste koncový zákazník? Najít montážního partnera
Parametry:
  • maximální špičkový výkon 2.400W
  • nominální výkon 1.200W
  • klidový příkon: 400mA
  • vstupní napětí 24V
  • rozměry 275*208*77 mm
  • USB výstup 5V (max. 500mA)
  • výstupní frekvence 50 ±3 Hz
  • ochrana proti přetížení, přehřátí, přepětí na vstupu, podpětí na vstupu
  • ochrana proti přepólování
UPOZORNĚNÍ: Výstup měniče nezapojujte spolu s jinými zdroji střídavého proudu! (s jinou síťovou zásuvkou 230V, ani paralelně, ani sériově, ani se síťovou zásuvkou veřejné rozvodné sítě/dalších měničů).
Příklady použití měniče s vhodným výkonem (dbejte aby měnič nebyl poddimenzován).
Parametry
Vstup / Výstup 24V / 230V