Měnič napětí 12V/230V SP1000-12V
ELTA | SP1000-12V
Měnič napětí 12V/230V 1000W
Tento produkt již není v nabídce.
Jste koncový zákazník? Najít montážního partnera
Měnič napětí 12V/230V 1000W
Použití:
K napájení přenosných počítačů, radií, malých TV, video, svítidel, ventilátorů,atd.
Specifikace:
  • Vstupní napětí: 10-15V DC
  • Vstupní plné proudové zatížení: 100A
  • Pohotovostní vstupní proud: méně než 0,4A
  • Výstupní napětí : AC : 230V +/- 5%,modifikovaná sinusoida
  • Výstupní frekvence: 50Hz
  • Dlouhodobý výkon: 1000W
  • Špičkový, krátkodobý výkon: 2400W
  • Účinnost: 85-90%
  • Automatické vypnutí při poklesu napájecího napětí : 10+/- 0,5V DC
  • Signalizace při poklesu napájecího napětí : 10,5 +/- 0,5V DC
  • Tepelná ochrana: 60 +/- 5 st C
  • Ochrana před zkratováním : ano
  • Ochrana proti přetížení : ano
  • Ochrana před záměnou napájení 12 / 24V - ano
  • Ochrana polarity napájení ( baterie ) - ano pojistkou
  • Pojistka : 20A - 9 ks
  • Rozměry: 300x198x80mm
  • Hmotnost : 3,1 kg
Pokud invertor nepracuje správně, může být několik důvodů:
  • slabý kontakt - očistěte kontakty
  • Invertor nemá napájení - zkontrolujte pojistky ve vozidle nebo zkontrolujte přívodní vodiče
  • Pojistka je vypálená - vyměňte pojistku za ekvivalentní
  • Při vyšším zatížení vzniká pokles výstupního napětí - snížte zátěž pod 150W