MR1011GTB monitor 10.1“ stropní USB/HDMI
| MR1011GTB
Multimediální stropní monitor štíhlého designu (20mm) pro pohodlné sledování filmů, s úhlopříčkou 10.1", se vstupyHDMI / USB / RCA s IR / FM vysílačem umožní bezdrátové propojení se sluchátky nebo přehrává zvuk v reproduktorech vozidla. Je určený pro pasažéry na zadních sedadlech.
Tento produkt již není v nabídce.
Jste koncový zákazník? Najít montážního partnera
Technické parametry:
  • úzký SLIM design (20mm)
  • 10.1" LCD obrazovka (25,6cm)
  • HD Rozlišení 1024 x 600
  • 16,7 mil. barev, jas: 400 cd/m2
  • vstupy:
    • 1x HDMI / 1x USB 5V-1A (boční, na monitoru)
    • 1x video vstup (RCA) a 1x audio vstup (RCA)
  • dual IR / FM vysílač
  • LED atmosphere light - podsvícení (možnost vypnout)
    • možnost ovládání dveřmi (otevřením / zavřením)
  • podsvícení tlačítek: modrá barva
  • dálkový ovladač
  • pro vozidla s 12V napětím (11V-14V)
  • Provozní teplota -10 °C ~ 70 °C
  • proudový odběr 0,05 A / 1,5A (sleep / v provozu)
  • PAL / NTSC automatický režim
  • rozměry:        300 x 225 x 20 mm        (zavřený)
                          300 x 225 x 165 mm      (otevřený na 90°)
  • hmotnost: 1,9 kg
  • 2,25 m napájecí kabel
  • Barva: šedá - metal grey
Přehrává soubory:
  • jpeg, png, bmp, gif, tiff, txt
  • mp3, wma, wav, m4a, aac
Obsah balení:
Parametry
Hmotnost 1.826 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše partnery je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 16.30 hod.
Naposledy navštívené
Výprodej
Comelit VYP 3340 modul telefonního zoznamu a kódového zámku VYPZ00430
Modul telefonního seznamu a kódového zámku 3340 pro POWERCOM SB, SBC, VIP, 2W, info LCD display ...