TFT MIRROR4.3 Monitor integrovaný v zrkadle 2-kanálový
| TFT MIRROR4.3
Monitor 4,3" integrovaný do zpětného zrcátka, instaluje se na místo původního zrcadla ve vozidle. Slouží k zobrazení obrazu z parkovací kamery, po zařazení zpátečky se zobrazí reálný obraz za vozidlem pro bezpečné couvání a parkování. K upevnění zrcadla na původní kovovou patici na čelním skle je NUTNO DOKOUPIT DRŽÁK pro konkrétní model vozidla do kterého má být zrcadlo instalováno (např. HOLDER1, HOLDER2) Monitor obsahuje 2x video vstup pro připojení 2 kamer.
Jste koncový zákazník? Najít montážního partnera
Vlastnosti:
  • displej:
    • typ LCD
    • úhlopříčka: 4,3"
    • zobrazení: 16:9
    • rozlišení: 480 x 232
  • systém obrazu: PAL/NTSC
  • video vstup: 2x
  • audio vstup: ne
  • indikační LED: zelená svítí, pokud je monitor napájen
  • vodič pro aktivaci 2. video vstupu (pro zpětnou kameru): ne
  • napájení se připojí na zapalování, automatické zobrazení kanálu č.2 po přivedení signálu
  • vestavěné reproduktory: ne
  • nastavení:
    • manuální nastavení jasu (při CH2)
    • senzor osvětlení v interiéru – automatické nastavení jasu
    • manuální vypnutí monitoru (při CH1)
  • napájení: 12 V / 4 W
  • rozměry: 268 x 83 x 35 mm
Parametry
Úhlopříčka 4,3"