Zátěžový modul 25W, 6ohm LEDCB-25W
| LEDCB-25W
Zátěžový modul pro LED žárovky do směrových světel, 25W, 6ohm.
Tento produkt již není v nabídce.
Jste koncový zákazník? Najít montážního partnera
Zátěžový modul minimálních rozměrů pro LED žárovky směrových světel, 25W, 6ohm. Ve vozidlech se systémem signalizace vadné žárovky může při výměně původní žárovky za LED žárovku dojít k takovému hlášení. Zátěžový modul zabrání tomuto hlášení na sdruženém přístroji přístrojové desky.
Parametry
Hmotnost 0.05 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše partnery je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 16.30 hod.
Naposledy navštívené
Ajax SideCover (smart) type E Olive krytka pro zásuvky
Na objednávku
SideCover (smart) type E Olive
TP-Link TL-LS105LP 5portový PoE switch
5portový PoE switch. Switch je vybaven 4x PoE porty a jedním RJ-45 portem. PoE lze využít až na vzdálenost 250 m. Celkový odběr PoE může být maximálně 41 W.