CAL-7771003 Calearo Anténa 16V UHF 5.0m kabel
CALEARO | CAL-7771003
Univerzální anténa na střechu 60° pro rádiá pracující v pásmu UHF
Tento produkt již není v nabídce.
Jste koncový zákazník? Najít montážního partnera
- frekvenční rozsah UHF 430-470MHz
- zisk: 3dBi
- max.výkon: 20W
- VSWR: TX < 2:1 / BW 2MHz
- délka anténního svodu: 5m (RG58)
- konektor u radiostanice: FME samice
- konektor u antény: FAKRA samec (kabel 14cm)
- barva: černá
- sklon: 60°
- délka prutu: 26,5cm
- teplotní rozsah použití: -40 až 85°C
- třída ochrany: IP68
- rozměry základny: 9,8 x 5cm (D x Š)
- průměr otvoru do karoserie: kruhový 19mm / čtvercový 15x15mm
Použití
  • Anténa pro UHF rádiá
  • Úhel sklonu antény 60°
Parametry
Použití Univerzální
Lokace zadní
Signál UHF
Konektor FME
Výrobce CALEARO
Hmotnost 0.304 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše partnery je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 16.30 hod.
Naposledy navštívené
Archiv
OEM Parkovací kamera Honda, BC HON-03
OEM barevná parkovací kamera pro instalaci do lampy pro osvětlení zadní registrační značky.
Není skladem
BC HON-03
Archiv
OEM Parkovací kamera Mercedes, BC MCD-08
Není skladem
BC MCD-08
ic audio DL 06-130/T stropní reproduktor
Stropní reproduktor 6 W / 100 V. Reproduktor má odbočky 3 a 1,5 W. Dále reproduktor disponuje frekvenčním rozsahem 90 Hz až 15 kHz a citlivostí 87,3 dB.