Dahua PFS3006-4ET-60-V2 4portový PoE switch
| PFS3006-4ET-60-V2
Tento produkt již není v nabídce.
Dahua nemenežovatelný 4portový PoE switch do přenosové vzdálenosti 250 m, 4x 10/100 Mbps + 2x 10/100 Mbps uplink, podpora Hi-PoE port 1 <60 W, 4x PoE (IEEE802.3af/at), celkově na všechny porty max. 60 W, ochrana před přepětím 2 kV, napájení 53 V DC (napájecí zdroj je součástí balení), pracovní teplota od -10 °C do +55 °C, rozměry 130 × 85 × 26 mm, hmotnost 0,29 kg
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Prostředí Interiér
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Podpora PoE
Počet portů RJ-45 4
Management Ne
Provedení stolní
Počet portů SFP 0
Hmotnost 0.95 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Avigilon NVR6-VAL-FORM-D-6TB-C13-C14 záznamový server
Na objednávku
NVR6-VAL-FORM-D-6TB-C13-C14
Archiv
Dahua IPC-HFW5200CP kompaktní IP kamera
Není skladem
IPC-HFW5200CP
Archiv
PF-1603 plastový rámeček 2DIN Toyota Yaris II
Plastový rámeček pro 2DIN rádia vozidel Toyota Yaris (08-11), stříbrná barva.
Není skladem
PF-1603
RM LCD VW Zrcátko s displejem 4.3" 2ch RCA 12V
Monitor 4,3" integrovaný do zpětného zrcátka pro vozidla VW, Škoda, Audi, Peugeot, ...