Filter

Výrobce

Typ technologie

Konstrukce

Prostředí

Rozlišení

Objektiv

Napájení

Stupeň ochrany

Počet videokanálů

Počet PoE portů

Typ monitoru

Kódování

I/O

Funkce pro vylepšení obrazu

Typ přísvitu

Inteligentní funkce kamer

Grafické výstupy

Maximální rozlišení na IP kameru

Maximální rychlost záznamu IP kamer

Videoanalytické funkce

Alarm I/O

Audio I/O

Počet HDD

Typ krytu a držáku

Příslušenství

Typ objektivu

Počet portů RJ-45

Počet portů SFP

Typ softwaru

Barva

Kamerové systémy

Kategorie obsahuje ucelenou nabídku IP a HDCVI kamer, záznamových zařízení, software a dalšího příslušenství značek Avigilon a Dahua. Nabídka zahrnuje všechny komponenty pro realizaci kvalitního kamerového systému včetně switchů nebo monitorů určených pro nepřetržitý provoz.

Nejprodávanější

943 produktů
Top

Avigilon ACC7-ENT licence

Profesionální software Avigilon Control Center 7 - edice Enterprise pro monitorování 1 kamery, nahrávání a ovládání megapixelových kamer a web serverů. Licence pro více různých objektů zadávejte prosím vždy jako samostatnou objednávku. Pokud ...

Na objednávku
ACC7-ENT

Avigilon ACC7-STD licence

Software Avigilon Control Center 7 - edice Standard pro monitorování 1 kamery, nahrávání a ovládání megapixelových kamer do maximalního počtu 75 s omezenými funkcemi. Licence pro více různých serverů zadávejte prosím vždy jako samostatnou ...

Na objednávku
ACC7-STD

Avigilon ACC7-COR licence

Software Avigilon Control Center 7 - edice Core pro monitorování 1 kamery, nahrávání a ovládání megapixelových kamer a web serverů do maximalního počtu 24 s omezenými funkcemi. Licence pro více různých objektů zadávejte prosím vždy jako ...

Na objednávku
ACC7-COR
Novinka

Dahua TPC-SD5641-TB35Z45 hybridní PTZ termokamera

Kombinace termokamery a PTZ IP kamery s 4 Mpx rozlišením. Kamera podporuje inteligentní funkce, ONVIF protokol a je ...

Cena na vyžádání
Na objednávku
TPC-SD5641-TB35Z45
Novinka

Dahua IPC-MBW4231P-M12-H-0280B IP kamera do vozidla

IP kamera vhodná pro použití v mobilních prostředcích. Kamera má rozlišení 2 Mpx, Smart IR LED s dosvitem 30 metrů a ...

Na objednávku
IPC-MBW4231-M12-H-0280B
Novinka

Avigilon Training zaškolení zákazníka

Zaškolení instalační firmy / koncového zákazníka na systém Avigilon, uvedena cena za kompletní blok v rozsahu 3 hodin.

Na cestě
Avigilon Training
Novinka

Avigilon Support technická podpora

Technická podpora technika TSS Group pro systém Avigilon prostřednictvím připojení na dálku, uvedena cena za každou započatou hodinu.

Na cestě
Avigilon Support
Demo

Dahua DEMO PFM790 separátor napájení pro HDCVI kamery

Oddělovač napájení HDCVI kamer Dahua pro odstranění rušivého vlivu napájecího napětí na kvalitu obrazu. Maximální ...

Skladem
DEMO PFM790
Novinka

Dahua GSFP-1310R-20-SMF optický modul

Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 1 Gbps. Dosažená vzdálenost je 20 km.

Skladem
GSFP-1310R-20-SMF

Dahua HAC-HDW1509T-IL-A-0280B-S2 5 Mpx dome HDCVI kamera

Dome HDCVI kamera s rozlišením 5 Mpx. Technologii Full-color doplňuje LED přísvit s viditelným bílým světlem a dosahem ...

Skladem
HAC-HDW1509T-IL-A-0280B-S2
Novinka

Dahua GSFP-1310T-20-SMF optický modul

Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 1 Gbps. Dosažená vzdálenost je 20 km.

Skladem
GSFP-1310T-20-SMF
Novinka

Avigilon NVR5-PRM-224TB-S19-EU záznamový server PREMIUM

Záznamový server PREMIUM, bez licencí, Microsoft Windows Server 2019 - 16 core, 224 TB, RAID 60, hot-swap, 4x 10 GbE ...

Na objednávku
NVR5-PRM-224TB-S19-EU
Novinka

Avigilon NVR5-PRM-192TB-S19-EU záznamový server PREMIUM

Záznamový server PREMIUM, bez licencí, Microsoft Windows Server 2019 - 16 core, 192 TB, RAID 60, hot-swap, 4x 10 GbE ...

Na objednávku
NVR5-PRM-192TB-S19-EU
Novinka

Avigilon NVR5-PRM-160TB-S19-EU záznamový server PREMIUM

Záznamový server PREMIUM, bez licencí, Microsoft Windows Server 2019 - 16 core, 160 TB, RAID 6, hot-swap, 2x 10 GbE ...

Na objednávku
NVR5-PRM-160TB-S19-EU
Novinka

Avigilon NVR5-PRM-128TB-S19-EU záznamový server PREMIUM

Záznamový server PREMIUM, bez licencí, Microsoft Windows Server 2019 - 16 core, 128 TB, RAID 6, hot-swap, 2x 10 GbE ...

Na objednávku
NVR5-PRM-128TB-S19-EU
Novinka

Avigilon NVR5-PRM-96TB-S19-EU záznamový server PREMIUM

Záznamový server PREMIUM, bez licencí, Microsoft Windows Server 2019 - 16 core, 96 TB, RAID 6, hot-swap, 2x 10 GbE SFP+, ...

Na objednávku
NVR5-PRM-96TB-S19-EU
Novinka

IP24 SWITCH SFP/ 4SFP+ 24portový switch

24portový manažovatelný switch, 24× Gigabit SFP Porty, 4× Gigabit SFP/RJ-45 Combo Porty, 4× 10G SFP+ Sloty, 1× RJ-45 Console Port, cloudová správa. Funkce: ACL, ...

Na objednávku
IP24 SWITCH SFP/ 4SFP+
Novinka

Dahua IPC-HDBW2441R-ZAS-27135 4 Mpx dome IP kamera

4 Mpx dome IP kamera s funkcí Day/Night a Smart IR LED s dosvitem až 40 metrů. Kamera má motor zoom objektiv a disponuje ...

Skladem
IPC-HDBW2441R-ZAS-27135
Novinka

Dahua IPC-HDW2241TM-S-0280B 2 Mpx dome IP kamera

Exteriérová Day/Night IP kamera značky Dahua s rozlišením 2 Mpx. Díky integrovanému Smart IR LED přísvitu efektivnímu až ...

Skladem
IPC-HDW2241TM-S-0280B
Novinka

Dahua IPC-HFW3841T-ZAS-27135-S2 8 Mpx kompaktní IP kamera

Kompaktní IP kamera Dahua s 4K rozlišením 8 Mpx. Díky své odolné konstrukci splňuje úroveň krytí IP 67 a je vhodná pro ...

Skladem
IPC-HFW3841T-ZAS-27135-S2