Příslušenství

282 produktů
Archiv

GBIC WDM-B SFP modul

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, TX: 1310 nm, RX: 1550 nm, dosah do 10 km, v souladu s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Optický kabel: 9/125 µm, 10 km, EN 60825-1 standardní LC konektor. Na druhé straně spoje je třeba použít modul GBIC WDM-A.

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
GBIC WDM-B
Archiv

GBIC WDM-A SFP modul

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, TX: 1550 nm, RX: 1310 nm, dosah do 10 km, v souladu s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Optický kabel: 9/125 µm, 10 km, EN 60825-1 standardní LC konektor. Na druhé straně spoje je třeba použít modul GBIC WDM-B.

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
GBIC WDM-A
Archiv

Dahua LTV40-LD200 DLED monitor

DLED monitor o velikosti 40" a s rozlišením 1920 x 1080 px. Součástí balení je: dálkový ovladač, napájecí kabel, HDMI kabel, podstavec.

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
LTV40-LD200
Archiv

Dahua PFS4218-16ET-240-V2 16portový PoE switch

Profesionální switch Dahua optimalizovaný pro nasazení v oblasti bezpečnostních kamerových systémů. K dispozici je 16 ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
PFS4218-16ET-240-V2
Archiv

Dahua PFS4226-24ET-360-V2 24-portový PoE switch

Dahua menežovatelný 24portový PoE + 2 portový SFP switch do přenosové vzdálenosti 250 m, 24x 10/100 Mbps + 1x ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
PFS4226-24ET-360-V2
Archiv

Dahua LM32-F210 CCTV monitor Full HD LCD

CCTV LED monitor Dahua pro nepřetřžitý provoz s Full HD rozlišením, širokým pozorovacím úhlem a úhlopříčkou 31,5 palce. Praktická je možnost volby VGA nebo HDMI ...

Skladem
Tento produkt již není v nabídce.
LM32-F210
Archiv

Fujinon YV2.8x2.8SR4A-SA2L objektiv

Vari-focal objektiv 2,8–8 mm, vhodný pro HD boxové kamery, automatická clona, ??typ závitu CS

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
YV2.8x2.8SR4A-SA2L
Archiv

Dahua LM24-B200 Full HD CCTV LED monitor

Standardní Full HD monitor s úhlopříčkou 23,8 palce pro běžné kancelářské použití. LED monitor má široké pozorovací úhly a je vybaven VGA i HDMI vstupem. Lze jej ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
LM24-B200
Archiv

IP5 SWITCH POE 58

CCTV switch 5x 10/100 Mb/s, podpora PoE pro 4 porty, 4x PoE (IEEE802.3), celkově na všechny porty max. 58 W, podpora napájení PoE kamer až do 250 m, podpora funkce priority mode, pracovní teplota od 0 °C do +50 °C, rozměry 99,8 x 98,0 x 25,0 mm

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
IP5 SWITCH POE 58
Archiv

Dahua DH-DSSPro-Base-Door-License aktivační licence ACS

Aktivační licence ACS pro DH-DSS SW16

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
DH-DSSPro-Base-Door-License
Archiv

HDD14T 24/7 SATA disk

Rychlý, modernizovaný a vysoce spolehlivý pevný disk Seagate SkyHawk z naší nabídky HDD se sníženou spotřebou, vhodný pro provoz 24x7 a kapacitou 14 TB. Ke každému HDD je možné zakoupit obnovu dat na 2–3 roky pod položkou OD2 nebo OD3.

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
HDD14T 24/7
Archiv

Dahua LS460UCM-EF monitor

Profesionální LED monitor vhodný pro videostěny. Monitor má úhlopříčku 46" a je přizpůsoben pro použití v režimu 24 hodin / 7 dní v týdnu.

Skladem
Tento produkt již není v nabídce.
LS460UCM-EF
Archiv

Dahua DH-LS-46-BASE konstrukce pro monitory

Dahua konstrukce základní pro DH-LS-46-FRAME

Skladem
Tento produkt již není v nabídce.
DH-LS-46-BASE
Archiv

Dahua DH-LS-46-FRAME konstrukce pro monitory

Dahua konstrukce pro monitory LS460UCM-EF

Skladem
Tento produkt již není v nabídce.
DH-LS-46-FRAME
Archiv

Dahua HiBoard-Windows Win10 IoT ENT LTSB2016

Win10 IoT ENT LTSB2016 pro whiteboard tabuli Dahua

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
HiBoard-Windows
Archiv

Dahua HiBoard-ST2A přenosný VESA držák

Přenosný VESA držák na kolečkách pro whiteboard tabuli Dahua

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
HiBoard-ST2A
Archiv

Dahua HiBoard-SMAH USB Wi-Fi modul do PC

USB Wi-Fi modul do PC pro připojení k Dahua HiBoard-A65H, rozlišení 1920 x 1200 px, max. vzdálenost přenosu 15 m, odezva <120 ms, frekvence 5 GHz / 2,4 GHz, ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
HiBoard-SMAH
Archiv

Dahua HiBoard-PCI5S3H přídavný modul PC

Přídavný modul PC pro Hiboard-A65H, procesor Intel® Core™ i5, 4 GB DDR4 RAM, 128 GB SSD, Wi-Fi 802.11ac (2,4 GHz / 5 GHz), 1x audio vstup, 1x DisplayPort výstup, ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
HiBoard-PCI5S3H
Archiv

Dahua HiBoard-A65H 65" 4K ELED dotykový displej

65" 4K ELED dotykový displej, max. rozlišení 3840 x 2160 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, frekvence ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
HiBoard-A65H
Archiv

Dahua PFS4226-24ET-360 24portový PoE switch

Dahua switch 24x FE PoE + 2x GE (Combo) + 2x GE SFP (Combo), podpora PoE pro 24 portů, management, Long Distance Mode (napájení a data až na 250 m), L2, 24x PoE ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
PFS4226-24ET-360