Dahua LCH86-MC410-B 4K DLED dotykový displej
| LCH86-MC410-B
4K DLED dotykový displej s úhlopříčkou 86" a rozlišením 3840 x 2160 px. Displej má vestavěnou kameru, mikrofon a reproduktory.
Tento produkt již není v nabídce.
86" 4K DLED dotykový displej, max. rozlišení 3840 x 2160 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, jas 350 cd/m2, integrovaný Android 9.0, vestavěná 5 Mpx kamera, vestavěný mikrofon, 2x reproduktor 15 W, 1x HDMI vstup, 1x RS-232 vstup, 1x audio výstup, 3x USB 3.0, 1x Micro USB 1x RJ-45 1000 Mbps, 2,4 GHz / 5 Ghz Wi-Fi, napájení 100–240 V AC, spotřeba max. 400 W, rozměry 1953,4 × 87,1 × 1205,1 mm, hmotnost 77 kg, držák na zeď je součástí balení , pokud chcete používat rozhraní windows je třeba dokoupit PC modul.
Více technických informací naleznete na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Rozlišení 4K
Vstup HDMI
Úhlopříčky 86"