Filter

Typ produktu

Výrobce

Konstrukce

Funkce pro vylepšení obrazu

Napájení

Prostředí

Objektiv

Počet portů RJ-45

Videoanalytické funkce

Počet portů SFP

Kódování

Stupeň ochrany

I/O

Typ přísvitu

Inteligentní funkce kamer

Grafické výstupy

Počet HDD

Alarm I/O

Počet videokanálů

Manažment

Typ technologie

Rozlišení

Podpora karet

Určení kamer

Kamerové systémy – archiv

V této kategorii máte možnost stahovat materiály (datasheety, manuály, prohlášení ...) související s kamerovými systémy, které v současnosti již nejsou v naší nabídce a byly nahrazeny novějšími produkty.
1261 produktů
Archiv

IP5WIFI-AP360 sektorová anténa

Bezdrátový IP bod, Wi-Fi standard 802.11ac, 5x Gigabit Ethernet, port 1 – PoE in, porty 2–5 PoE out, integrované dvě 5 GHz / 7,5 dBi všesměrové antény, IP 65, ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
IP5WIFI-AP360
Archiv

GBIC RJ-45

SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100 m, 1 Gbps

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
GBIC RJ-45
Archiv

GBIC WDM-B SFP modul

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, TX: 1310 nm, RX: 1550 nm, dosah do 10 km, v souladu s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Optický kabel: 9/125 µm, 10 km, EN 60825-1 standardní LC konektor. Na druhé straně spoje je třeba použít modul GBIC WDM-A.

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
GBIC WDM-B
Archiv

GBIC WDM-A SFP modul

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, TX: 1550 nm, RX: 1310 nm, dosah do 10 km, v souladu s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Optický kabel: 9/125 µm, 10 km, EN 60825-1 standardní LC konektor. Na druhé straně spoje je třeba použít modul GBIC WDM-B.

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
GBIC WDM-A
Archiv

Dahua HAC-HFW1200RP-Z-IRE6-2712-S5 kompaktní HDCVI kamera

HDCVI kompaktní kamera značky Dahua s Full HD rozlišením 2 Mpx. Díky své konstrukci splňuje úroveň krytí IP 67 a je ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
HAC-HFW1200RP-Z-IRE6-2712-S5
Archiv

Dahua PFA121-BLACK-V2 propojovací box

Hliníkový propojovací box černé barvy vhodný pro modely HAC-HFW[E], HAC-HDW[M], IPC-HFW[E], PFB120W, PFB121W.

Skladem
Tento produkt již není v nabídce.
PFA121-BLACK-V2
Archiv

Dahua IPC-HFW5241E-ZE-27135-BLACK 2 Mpx kompaktní IP kamera

Starlight kompaktní IP kamera Dahua s Full HD rozlišením 2 Mpx z řady Pro-AI Series. Motorický zoom objektiv usnadní ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
IPC-HFW5241E-ZE-27135-BLACK
Archiv

Dahua HAC-HDW1509T-A-LED-0360B 5 Mpx HDCVI dome kamera

5 Mpx Full-Color HDCVI dome kamera, Day/Night, 5 Mpx CMOS, rozlišení 2880 × 1620 px, viditelný LED přísvit do 40 m, ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
HAC-HDW1509T-A-LED-0360B
Archiv

Dahua LTV40-LD200 DLED monitor

DLED monitor o velikosti 40" a s rozlišením 1920 x 1080 px. Součástí balení je: dálkový ovladač, napájecí kabel, HDMI kabel, podstavec.

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
LTV40-LD200
Archiv

Dahua PFS4226-24GT2GF-360-V2 24portový PoE switch

Dahua switch s 24 porty RJ-45 a podporou PoE standardu IEEE802.3bt. Maximální zatížení všech PoE portů je 360 W. ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
PFS4226-24GT2GF-360-V2
Archiv

Dahua HAC-HDW1200TMQ-A-POC-0360B 2 Mpx HDCVI dome kamera

HDCVI dome exteriérová kamera firmy Dahua s rozlišením 2 Mpx. Předností této kamery je funkce PoC (Power over Coax). ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
HAC-HDW1200TMQ-A-POC-0360B
Archiv

Dahua IPC-A26HP-V2 2 Mpx domácí IP kamera

Kamera z série Dahua IMOU je určena pro domácí interiérové použití. S rozlišením 2 Mpx, motorzoom objektivem a Wi-Fi budete mít přehled o tom, co se doma aktuálně ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
IPC-A26HP-V2
Archiv

Dahua IPC-HFW4230M-4G-AS-I2-0360B-HW120 2 Mpx IP kamera

2 Mpx kompaktní kamera značky Dahua z řady Eco Savvy. Důležitým parametrem je podpora 4G a IR přísvit až na vzdálenost ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
IPC-HFW4230M-4G-AS-I2-0360B-HW120
Archiv

Dahua IPC-HDW2431T-AS-0360B-S2 4 Mpx dome IP kamera

Exteriérová Day/Night IP kamera značky Dahua s rozlišením 4 Mpx a funkcí Starlight. Díky integrovanému Smart IR LED ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
IPC-HDW2431T-AS-0360B-S2
Archiv

Dahua IPC-HDBW5431E-Z5E-0735 4 Mpx dome IP kamera

4 Mpx dome Starlight IP kamera, Day/Night, 1/3" progressive CMOS, rozlišení 2688 x 1520 px, snímkování 25 fps, citlivost ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
IPC-HDBW5431E-Z5E-0735
Archiv

Dahua HAC-HUM1220G-B-0280B 2 Mpx Pinhole HDCVI kamera

2 Mpx HDCVI kamera určená pro skrytou montáž, Day/Night, 1/2.9" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,02 ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
HAC-HUM1220G-B-0280B
Archiv

Dahua PFS4218-16ET-240-V2 16portový PoE switch

Profesionální switch Dahua optimalizovaný pro nasazení v oblasti bezpečnostních kamerových systémů. K dispozici je 16 ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
PFS4218-16ET-240-V2
Archiv

Dahua PFS4226-24ET-360-V2 24-portový PoE switch

Dahua menežovatelný 24portový PoE + 2 portový SFP switch do přenosové vzdálenosti 250 m, 24x 10/100 Mbps + 1x ...

Skladem
Tento produkt již není v nabídce.
PFS4226-24ET-360-V2
Archiv

Dahua IPC-HDBW8241E-Z-27135 2 Mpx dome IP kamera

2 Mpx kompaktní IP kamera, Day/Night, IR přísvit s dosvitem 50 m, 1/2.8" progressive scan CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
IPC-HDBW8241E-Z-27135
Archiv

Dahua IPC-HDW2431T-AS-0280B-S2 / PFA130-E 4 Mpx dome IP kamera

Exteriérová Day/Night IP kamera značky Dahua s rozlišením 4 Mpx a funkcí Starlight. Díky ...

Skladem
Tento produkt již není v nabídce.
IPC-HDW2431T-AS-0280B-S2 / PFA130-E