Dahua IPC-HDBW2241R-ZAS-27135+PFA137 IP kamera + límec
| IPC-HDBW2241R-ZAS-27135+PFA137
2 Mpx Starlight IP dome kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR přísvit s dosvitem 40 m, 1/2.8" 2Megapixel progressive CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px, snímkování 25/30 fps, citlivost 0,002 lx / F1.5, motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 109–30°, V: 56–17°, D: 131–35°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI , 3D DNR, SMD plus, komprese H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilní, RJ-45 (10/100 Base-T), slot pro MicroSD kartu max. 256 GB, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájení 12 V DC/PoE (802.3af), spotřeba max. 7,2 W, rozměry ø122,0 × 93,4 mm, hmotnost 0,52 kg
Přídavný montážní límec v balení zdarma.
Tento produkt již není v nabídce.
Příklady montáže
Montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Dome
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Napájení 12 V DC, PoE
Kódování H.264, H.264+, H.264B, H.265, H.265+, MJPEG
Stupeň krytí IK 10, IP 67
Objektiv Zoom
Dahua série WizSense
Inteligentní funkce SMD, SMD plus, IVS (Perimetr Protection)
Délka přísvitu 40 m
Funkce pro vylepšení obrazu WDR, BLC, ROI, 3DNR, AWB, HLC, AGC
Přísvit IR
RTMP protokol ano
Podpora karet micro SD
Hmotnost 0.5 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Akce
Dahua LM27-P501 27" 5K ELED monitor
27" palcový monitor od výrobce Dahua určený pro každodenní použití. Široký pozorovací úhel 178 ° H / 178 ° V, vysoce věrné digitální zpracování pro živý obraz a ...