Filter

Výrobce

Konstrukce

Frekvence

Maximální rychlost záznamu IP kamer

Funkce pro vylepšení obrazu

Napájení

Prostředí

Objektiv

Počet ovládaných dveří

Počet portů RJ-45

Videoanalytické funkce

Počet portů SFP

Počet PoE portů

Kódování

Stupeň ochrany

I/O

Typ přísvitu

Inteligentní funkce kamer

Grafické výstupy

Počet HDD

Alarm I/O

Počet videokanálů

Krytí

Úhel záběru

Audio I/O

Manažment

Maximální rozlišení na IP kameru

Rozlišení

Podpora karet

Určení kamer

Ethernet

Provedení do racku

Příslušenství

Archiv

Našim zákazníkům chceme poskytovat co nejširší podporu, a proto jsme vytvořili tento archiv. Díky němu zůstávají i nadále dostupné dokumenty nebo software související s produkty, které již není možné zakoupit a nejsou v aktuální nabídce.

2335 produktů
Výprodej

Dahua VYP VTO3211D-P2 dveřní 2 tlačítková kamerová jednotka VYPZ00778

Dvoutlačítková antivandal dveřní jednotka určená pro IP technologii Dahua. Jednotka je vybavena ...

Skladem
VYPZ00778
Archiv

Mean Well NDR-120-24 zdroj na DIN lištu

Napájecí zdroj 24 V DC / 5 A, vstupní napětí 90–264 V AC, instalace na DIN lištu, ochrana proti zkratu, proti přetížení, proti přepětí, teplotní ochrana, provozní ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
NDR-120-24
Archiv

Dahua ISC-D733-S2 detekční rám

Detekční rám Dahua D733, oboustranně průchozí brána, 33 překrývajících se detekčních zón, optická a zvuková signalizace, nastavitelná citlivost – 255 úrovní ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
ISC-D733-S2
Archiv

Entry AZ H2 3-6_6 elektromechanická přístupová závora

Elektromechanická přístupová závora určená pro délky ramene do 6 metrů. Závora má nastavitelný čas otevření 3 až 6 ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
AZ H2 3-6_6
Archiv

Dahua KTP01(F) IP inštalační kit

Dahua instalační sada TCP/IP, sada obsahuje monitor VTH2421FW-P, 7" barevný dotykový LCD displej s rozlišením 1024 x 600 px, rozměry 221 x 120 x 22 mm, dveřní ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
KTP01(F)
Archiv

IP5WIFI-AP360 sektorová anténa

Bezdrátový IP bod, Wi-Fi standard 802.11ac, 5x Gigabit Ethernet, port 1 – PoE in, porty 2–5 PoE out, integrované dvě 5 GHz / 7,5 dBi všesměrové antény, IP 65, ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
IP5WIFI-AP360
Archiv

GBIC RJ-45

SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100 m, 1 Gbps

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
GBIC RJ-45
Archiv

CNB LJL-21S dome kamera

Analogová kamera interiérová dome barevná Day/Night antivandal, inteligentní IR LED dosvit 15m, 1/3" Sony Super HAD CCD II, MONALISA DSP, rozlišení 600 TV řádků, citlivost barevná 0.1 Lux/F1.2, 0Lux při IR, objektiv 3,8 mm , AWB, AGC, SBLC, 24 ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
LJL-21S
Archiv

Dahua XVR5216A-4KL-I3 pentabridní videorekordér

Pentabridní záznamové zařízení s 16 kanály pro HDCVI, analogové, TVI, AHD nebo IP kamery. K tomu lze navíc připojit ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
XVR5216A-4KL-I3
Archiv

GBIC WDM-B SFP modul

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, TX: 1310 nm, RX: 1550 nm, dosah do 10 km, v souladu s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Optický kabel: 9/125 µm, 10 km, EN 60825-1 standardní LC konektor. Na druhé straně spoje je třeba použít modul GBIC WDM-A.

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
GBIC WDM-B
Archiv

GBIC WDM-A SFP modul

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, TX: 1550 nm, RX: 1310 nm, dosah do 10 km, v souladu s IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, Optický kabel: 9/125 µm, 10 km, EN 60825-1 standardní LC konektor. Na druhé straně spoje je třeba použít modul GBIC WDM-B.

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
GBIC WDM-A
Archiv

Entry AZ H2 3-6 elektromechanická přístupová závora

Elektromechanická přístupová závora určená pro délky ramene do 4,5 metrů. Závora má nastavitelný čas otevření 3 až 6 ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
AZ H2 3-6
Archiv

Entry AZ H2 1-6 elektromechanická přístupová závora

Elektromechanická přístupová závora určená pro délky ramene do 3 metrů. Závora má nastavitelný čas otevření 1 a ž 6 ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
AZ H2 1-6
Archiv

Dahua HAC-HFW1200RP-Z-IRE6-2712-S5 kompaktní HDCVI kamera

HDCVI kompaktní kamera značky Dahua s Full HD rozlišením 2 Mpx. Díky své konstrukci splňuje úroveň krytí IP 67 a je ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
HAC-HFW1200RP-Z-IRE6-2712-S5
Archiv

Dahua PFA121-BLACK-V2 propojovací box

Hliníkový propojovací box černé barvy vhodný pro modely HAC-HFW[E], HAC-HDW[M], IPC-HFW[E], PFB120W, PFB121W.

Skladem
Tento produkt již není v nabídce.
PFA121-BLACK-V2
Archiv

Dahua IPC-HFW5241E-ZE-27135-BLACK 2 Mpx kompaktní IP kamera

Starlight kompaktní IP kamera Dahua s Full HD rozlišením 2 Mpx z řady Pro-AI Series. Motorický zoom objektiv usnadní ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
IPC-HFW5241E-ZE-27135-BLACK
Archiv

Dahua HAC-HDW1509T-A-LED-0360B 5 Mpx HDCVI dome kamera

5 Mpx Full-Color HDCVI dome kamera, Day/Night, 5 Mpx CMOS, rozlišení 2880 × 1620 px, viditelný LED přísvit do 40 m, ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
HAC-HDW1509T-A-LED-0360B
Archiv

Dahua LTV40-LD200 DLED monitor

DLED monitor o velikosti 40" a s rozlišením 1920 x 1080 px. Součástí balení je: dálkový ovladač, napájecí kabel, HDMI kabel, podstavec.

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
LTV40-LD200
Archiv

Dahua PFS4226-24GT2GF-360-V2 24portový PoE switch

Dahua switch s 24 porty RJ-45 a podporou PoE standardu IEEE802.3bt. Maximální zatížení všech PoE portů je 360 W. ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
PFS4226-24GT2GF-360-V2
Archiv

Dahua HAC-HDW1200TMQ-A-POC-0360B 2 Mpx HDCVI dome kamera

HDCVI dome exteriérová kamera firmy Dahua s rozlišením 2 Mpx. Předností této kamery je funkce PoC (Power over Coax). ...

Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
HAC-HDW1200TMQ-A-POC-0360B