Avigilon 1.0C-H4A-12G-BO1-IR ALL IN ONE kompaktní IP kamera
| 1.0C-H4A-12G-BO1-IR
Tento produkt již není v nabídce.
1 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, IR LED dosvit 50 m, 1/2.8" progressive scan CMOS, rozlišení 1280 x 720 px @ 30 fps, citlivost 0,04 lx (F1.3) color, 0 lx (F1.3) B/W s IR, motor zoom objektiv 3–9 mm / F1.3, úhel záběru 30°–91°, AWB, BLC, Triple Exposure Ultra-WDR 120 dB , LightCatcher, inteligentní funkce, komprese H.264 (MPEG-4 Part 10/AVC), Motion JPEG, ONVIF kompatibilní, HDSM, Idle Scene mód, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, Solid-State Drive (SSD) 128 GB, napájení 12 V DC / 24 V AC, 1083 mA, PoE, pracovní teplota od -40 °C do +55 °C, IP 66, IK 10, rozměry 126 x 280 x 91 mm, hmotnost 1,71 kg
Parametry
Napájení PoE, 12 V DC, 24 V AC, Dual