Avigilon 12C-H4A-4MH-360 multisenzorová IP kamera
| 12C-H4A-4MH-360
Řada kamer H4 Multisensor kombinuje videoanalýzu Avigilon
Tento produkt již není v nabídce.
4x 3 Mpx vícesenzorová IP kamera, exteriérová, antivandal, Day/Night, WDR 1/2.8” progressive scan CMOS, rozlišení 4x 2048 x 1536 px @ 20 fps, fixní objektiv 2,8 mm, úhel záběru 360°, videoanalýza, privátní zóny, detekce pohybu, protokoly TCP/IP, UDP, SOAP, DHCP, RJ-45, WDR, komprese H.264 / H.265 / Motion JPEG, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 1/1, slot na Micro SD kartu max. 128 GB, napájení 24 V DC, 24 V AC, 1 083 mA (bez IR), při použití IR přísvitu stoupá spotřeba kamery a je nutné použít PoE injektor, PoE+, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 66, IK 10, rozměry ø 299 x 115 mm, hmotnost 5,8 kg
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Stropní závěsná montáž
Montáž na strop
Montáž do podhledu
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.megapixelovekamery.cz
Parametry
Konstrukce Multihead
Rozlišení 3 Mpx
Objektiv Fixní 2,8 mm, Fixní
Kódování H.264, MJPEG, H.265
Stupeň krytí IK 10, IP 66
Napájení 24 V AC, 24 V DC
Prostředí Exteriérová
Funkce pro vylepšení obrazu WDR, LightCatcher
I/O Alarm, Audio
Výrobce Avigilon Unity
Inteligentní funkce Avigilon analýza
Podpora Slot pro paměťovou kartu, ONVIF
Typ IP kamera
Hmotnost 2.1 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Novinka
Ajax Superior DoorProtect Plus White magnetický detektor otevření
Ajax Superior DoorProtect Plus White je bezdrátový magnetický detektor určený pro detekci ...
Na cestě
Superior DoorProtect Plus White
Archiv
RM LCD-A KIA Zrcátko s displejem 4.3" 2ch RCA 12V
Monitor 4,3" integrovaný do zpětného zrcátka s funkcí automatického ...
Není skladem
RM LCD-A KIA
Archiv
SpotterRF SP-CK2 radar pro lokalizaci pohybujících se objektů
Radar s pracovní frekvencí 24GHz pro lokalizaci pohybujících se osob a vozidel. Plocha pokrytá ...
Není skladem
SP-CK2
Dahua IPC-HFW2231S-S-0360B-S2 2 Mpx kompaktní IP kamera
IPC-HFW2231S-S-0360B-S2
Demo Archiv
Dahua DEMO LM24-H200 24" LED CCTV monitor
24" Full HD CCTV LED LCD monitor, uzpůsobený pro použití 24 hod. / 7 dní v týdnu, max. rozlišení 1920 x 1080 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178° / 178°, 1x ...