Avigilon 12L-H4PRO-B boxová IP kamera
| 12L-H4PRO-B
Tento produkt již není v nabídce.
12Mpx IP kamera interiérová, barevná, 27,2 mm Progressive Scan CMOS, megapixelové rozlišení 4608 x 2592 pixelů @ 12 fps, citlivost 0,005 lx / F1.4, bez objektivu s EF a EF-S závitem, AWB, WDR, LightCatcher, privátní zóny, detekce pohybu, inteligentní videoanalýza, RS-485, komprese H.264/MJPEG, audio 1/1, alarm I/O 1/1, SD / SDHC / SDXC, 12 V DC / 24 V AC / PoE, max. 840 mA, rozměry 109 × 73 × 68 mm, hmotnost 0,37 kg
Přečtěte si více v brožuře od výrobce Avigilon
Další videa:
www.megapixelovekamery.cz
Parametry
Konektivita RS-485
Napájení 12 V DC, 24 V AC, Dual, PoE
Kódování H.264, MJPEG
Výrobce Avigilon
I/O Alarm, Audio
Funkce pro vylepšení obrazu AWB, LightCatcher, WDR
Prostředí Interiérová
Rozlišení 12 Mpx a více
Typ IP kamera
Konstrukce Box
Objektiv Bez objektivu
Inteligentní funkce Videoanalýza
Podpora karet micro SD
Hmotnost 0.638 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
BC SUB-03 Kamera do OEM otvoru Forester
Není skladem
BC SUB-03
Archiv
Power over coax HD převodník signálu
Sada převodníků pro přenos HD videa a napájení přes koaxiální kabel (75 Ω), vstupní napájení 24–36 V DC, výstupní napájení max. 12 V DC / 12 W, vzdálenost přenosu ...
Není skladem
Power over coax HD
Ajax SideCover (smart) type E Fog krytka pro zásuvky
Na objednávku
SideCover (smart) type E Fog
Satel ROP-400 adresovatelný tlačítkový hlásič
Cena na vyžádání
Skladem
ROP-400
Dahua ARD912-W2(868D) bezdrátový záplavový detektor
Bezdrátový záplavový detektor pro ARC (868 MHz), obousměrná šifrovaná komunikace ve frekvenčním pásmu 868 MHz, dosah ...