Avigilon 24C-H4A-3MH-180 multisenzorová IP kamera
| 24C-H4A-3MH-180
Řada kamer H4 Multisensor kombinuje videoanalýzu Avigilon
Tento produkt již není v nabídce.
3x 8 Mpx vícesenzorová IP kamera, exteriérová, antivandal, Day/Night, WDR 1/2.5” progressive scan CMOS, rozlišení 3x 3840 x 2160 px @ 13 fps, fixní objektiv 5.2 mm, úhel záběru 180°, videoanalýza, privátní zóny, detekce pohybu, protokoly TCP/IP, UDP, SOAP, DHCP, RJ-45, WDR, komprese H.264 / H.265 / Motion JPEG, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 1/1, slot na Micro SD kartu max. 128 GB, napájení 24 V DC, 24 V AC, 1 083 mA (bez IR), při použití IR přísvitu stoupá spotřeba kamery a je nutné použít PoE injektorPoE+, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 66, IK 10, rozměry ø 299 x 115 mm, hmotnost 5,8 kg
Další videa:
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Stropní závěsná montáž
Montáž na strop
Montáž do podhledu
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.megapixelovekamery.cz
Parametry
Objektiv Fixní 5 mm, Fixní
Podpora ONVIF
Výrobce Avigilon Unity
Prostředí Exteriérová
Napájení 24 V AC, 24 V DC