Avigilon 24C-H4A-3MH-270 multisenzorová IP kamera
| 24C-H4A-3MH-270
Řada kamer H4 Multisensor kombinuje videoanalýzu Avigilon
Tento produkt již není v nabídce.
3x 8 Mpx vícesenzorová IP kamera, exteriérová, antivandal, Day/Night, WDR 1/2.5” progressive scan CMOS, rozlišení 3x 3840 x 2160 px @ 13 fps, fixní objektiv 4 mm, úhel záběru 270°, videoanalýza, privátní zóny, detekce pohybu, protokoly TCP/IP, UDP, SOAP, DHCP, RJ-45, WDR, komprese H.264 / H.265 / Motion JPEG, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 1/1, slot na Micro SD kartu max. 128 GB, napájení 24 V DC, 24 V AC, 1 083 mA (bez IR), při použití IR přísvitu stoupá spotřeba kamery a je nutné použít PoE injektorPoE+, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 66, IK 10, rozměry ø 299 x 115 mm, hmotnost 5,8 kg
Další videa:
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Stropní závěsná montáž
Montáž na strop
Montáž do podhledu
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.megapixelovekamery.cz
Parametry
Výrobce Avigilon Unity
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Objektiv Fixní 4 mm, Fixní
Konstrukce Multihead
Rozlišení 8 Mpx
Kódování H.264, H.265, MJPEG
Stupeň krytí IK 10, IP 66
Napájení 24 V AC, 24 V DC