Avigilon 24C-H5A-3MH multisenzorová IP kamera
| 24C-H5A-3MH
Tento produkt již není v nabídce.
3x 8 Mpx vícesenzorová IP kamera, exteriérová, antivandal, Day/Night, WDR 1/2.8"" progressive scan CMOS, rozlišení 3x 2880 x 2160 px @ 30 fps, objektiv 3,3–5,7 mm, úhel záběru 270°, videoanalýza, privátní zóny, detekce pohybu, Apperance Search support, Face Recognition Support, Teach by Example, protokoly TCP/IP, UDP, SOAP, DHCP, RJ-45, WDR, IR přísvit do 30 m, komprese H.264 / H.265 / Motion JPEG, kompatibilní ONVIF, alarm I/O 1/1, slot pro Micro SD kartu max. 128 GB, napájení 24 V DC, 24 V AC, PoE++, pracovní teplota od -10 °C do +50 °C, IP 66, IK 10, rozměry ø298 x 161 mm, hmotnost 3,2 kg
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Stropní závěsná montáž
Montáž na strop
Montáž do podhledu
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.megapixelovekamery.cz
Parametry
Avigilon série H5
Prostředí Exteriérová
Výrobce Avigilon Unity
Konstrukce Multihead
Typ IP kamera
Rozlišení 8 Mpx
Funkce pro vylepšení obrazu WDR
Stupeň krytí IK 10, IP 66
Přísvit IR
Napájení 24 V AC, PoE++, 24 V DC