Avigilon 24L-H4PRO-B IP boxová kamera
| 24L-H4PRO-B
Tento produkt již není v nabídce.
24Mpx IP kamera interiérová, barevná, 43,3 mm Progressive Scan CMOS, megapixelové rozlišení 6016 x 3384 pixelů @ 8 fps, citlivost 0,005 lx / F1.4, bez objektivu s EF závitem, AWB, WDR, LightCatcher, privátní zóny, detekce pohybu, RS-485, komprese H.264/MJPEG, audio 1/1, alarm I/O 1/1, SD / SDHC / SDXC, 12 V DC / 24 V AC / PoE, max. 1085 mA, rozměry 109 × 73 × 68 mm, hmotnost 0,39 kg
Komplexní řešení od AVIGILON
megapixelovekamery.cz
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Další videa:
www.megapixelovekamery.cz
Parametry
I/O Audio, Alarm
Výrobce Avigilon
Funkce pro vylepšení obrazu WDR, AWB, LightCatcher
Prostředí Interiérová
Typ IP kamera
Konstrukce Box
Napájení 12 V DC, 24 V AC, PoE
Kódování H.264, MJPEG
Objektiv Bez objektivu
Rozlišení 12 Mpx a více
Podpora karet micro SD
Konektivita RS-485
Hmotnost 0.653 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
SD3 Filter mat-L Vložkový filtr nečistot pro FBL 25PC
FILTER MAT-L od společnosti SD3 je vložkový filtr nečistot pro FBL 25PC. V balení je 5 kusů filtrů.
Není skladem
Filter mat-L
Archiv
Forteza 200 mikrovlnná bariéra
Sada mikrovlnné bariéry pracující v pásmu 24 GHz. Jedná se tedy o vysílač i přijímač s dosahem 180 metrů. Detekce probíhá v prostoru představující zploštěný ...