Avigilon 640F-H5A-THC-BO12 kompaktní IP termokamera
| 640F-H5A-THC-BO12
Kompaktní IP termokamera, antivandal, senzor Uncooled VOx Microbolometr, rozlišení 640 x 512 px @ 30 fps, citlivost NETD < 50 mK, pozorovatelný rozsah teplot od -40 °C do +225 °C, fixní objektiv 36 mm, úhel záběru 12,2° x 9,8°, 3DNR, inteligentní funkce, komprese H.264 / H.265 / MJPEG, HDSM SmartCodec, Idle Scene, možnost konfigurace přes Wi-Fi prostřednictvím USB Wi-Fi Adaptéru, 1x USB 2.0, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, napájení 12 V DC, 667 mA, PoE, pracovní teplota od -40 do +65 °C, IP 66, IK 10, rozměry 307 x 126 x 106 mm, hmotnost 1,52 kg
www.megapixelovekamery.cz
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Avigilon série H5
Konstrukce Kompaktní
Objektiv Fixní
Napájení 12 V DC, 24 V AC, PoE
Stupeň krytí IK 10, IP 66
Kódování H.264 HDSM SmartCodec, MJPEG, H.265 HDSM SmartCodec
Prostředí Exteriérová
I/O Alarm, Audio
Určení kamer Termokamery
Funkce pro vylepšení obrazu 3DNR, Idle Scene
Výrobce Avigilon Unity
Typ IP kamera
Hmotnost 2.603 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Pelco IBV529-1ER 5 Mpx kompaktní IP kamera
Skladem
IBV529-1ER
KF 150-008 stěrka na těžko dostupná místa
Stěrka "Conquerer" na těžko dostupná místa.
Skladem
KF 150-008
Archiv
Avigilon 5.0C-H5SL-D1-IR 5 Mpx dome IP kamera
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
5.0C-H5SL-D1-IR
Archiv
BC VW-81 Parkovací kamera VW T4 Transporter
Není skladem
BC VW-81
BC MIT-79 2 Parkovací kamera Mitsubishi L200
BC MIT-79 2
Dahua ISC-ETA5-T041 AM zabezpečovací tag
AM tag. Vysoká míra detekce, Kvalitní uzamykací mechanismus.
ISC-ETA5-T041
EZS SD168-AR duální detektor požáru
SD168-AR
Nasiol TEM APC PRO-L univerzální čistič interiéru, 5kg
TEMP APC PRO-L
TOA DA-250F CE301 digitální zesilovač zvuku
Koncový digitální zesilovač zvuku 4 x 250W (4 Ω) / 4 x 170 W (8 Ω) / 2 x 500 W (8 Ω, můstek). Zesilovač má symetrické ...