Dahua ASC1204B-S přístupový kontrolér
| ASC1204B-S
Tento produkt již není v nabídce.
IP přístupový kontrolér, provedení na DIN lištu, 4x Wiegand 26 / RS-485 (provedení konektor nebo RJ-45) vstup pro RFID čtečky, 4x NC vstup pro dveřní senzor, 4x NO vstup pro odchodové tlačítko, 1x NO alarmový vstup, 4x NO/NC výstup pro ovládání 4 dveří jednosměrně, 1x alarmový výstup, kapacita 100 000 uživatelů, 150 000 událostí, komunikace s PC přes TCP/IP, LED signalizace stavů, napájení 10–15 V DC, odběr max. 0,75 A / 12 V DC (zdroj není součástí), rozměry 210 x 106 x 50 mm, interiérové použití, umístění v chráněné zóně, možnost centrálního ovládání více kontrolérů přes software zdarma.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
Ovládání výtahu Ne
Výrobce Dahua
Počet ovládaných dveří 4 jednosměrně
Připojení biometrické čtečky Ano
Hmotnost 0.5 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Výprodej
Comelit VYP 2628 audiotelefon Elegance VYPZ00536
Skladem
VYPZ00536
TP-Link TL-SX3032F Omada 32 portový L2+ switch
Na objednávku
TL-SX3032F
Archiv
DSPPA DW0250 Wi-Fi streamovací zesilovač
Digitální Wi-Fi / LAN / BT / USB streamovací zesilovač 2x 50 W / 4 Ohm, 2x 30 W / 8 Ohm, umožňuje streamování z USB, NAS nebo streamovacích služeb jako například ...
Není skladem
DW0250
Archiv
IMOU IPC-K22 2 Mpx domácí IP kamera
Není skladem
IPC-K22
Satel AXD-200 Lite BR bezdrátový magnetický detektor
Bezdrátový magnetický detektor pro systém ABAX2 (Opening Detector).
Skladem
AXD-200 Lite BR
ERBU E-T828-AFD EVO 4 8 Mpx IP turret kamera
Turret bezpečnostní IP kamera s 8 Mpx rozlišením pro vnitřní i vnější použití. Kamera má pevný Full-color objektiv 2,8 mm, přísvit s dosahem až 30 metrů ve ...