Dahua ASR1101M přístupová čtečka RFID
| ASR1101M
Přístupová čtečka RFID s kódovou klávesnicí, provedení antivandal, čtení bezkontaktních karet (MIFARE, 13,56 MHz), RS-485 komunikace (2 vodiče) s prístupovýmy kontroléry, zvuková a LED signalizace, napájení 100 mA/12 V DC, (zdroj není součástí), IP 54, IK 08, interiérové použití, kov a plast, montáž na povrch, rozměry 110 x 85 x 26 mm
Tento produkt již není v nabídce.
www.dahuatechnology.cz
Víc technických informácí si prečtěte na stránce výrobce.
Parametry
Krytí IK 08, IP 55
Prostředí Interiérové
Výrobce Dahua
Způsob připojení RS 485
Frekvence 13,56 MHz