Dahua CHS4206-4ET-90 6 portový PoE switch
| CHS4206-4ET-90
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Gbit, Podpora PoE
Provedení stolní
Management Ne
Počet portů RJ-45 4
Prostředí Interiér
PoE budget do 90 W
Počet portů SFP 2
Hmotnost 1.064 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
GE H1-HS 24V halogenová žárovka Heavy Star
Halogenová žárovka H1 24V Heavy Star značky General Electric pro nákladní vozidla, 1ks.
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
GE H1-HS 24V
Archiv
Avigilon NVR5-PRM-192TB-S19-EU záznamový server PREMIUM
Není skladem
NVR5-PRM-192TB-S19-EU
Satel EWA širokoúhlá čočka pro PIR detektory
Širokoúhlá čočka určená pro PIR detektory řady AQUA a COBALT
EWA
Ajax Holder White Držák pro tísňové tlačítko
AJAX Držák pro tísňové tlačítko AJAX DoubleButton, který umožňuje jeho snadnou instalaci na stěnu.
Skladem
Holder White
GE BAX9S 6W vláknová žárovka H6W
Vláknová žárovka General Electric s paticí BAX9s, bílé světlo, 6W, 12V, vhodná jako přední parkovací světla, podsvícení přístrojovky, osvětlení interiéru. Použití ...
GE BAX9S 6W