Dahua CHS4212-8GT-110 12portový PoE switch
| CHS4212-8GT-110
Dahua průmyslový řiditelný switch vybavený 6× PoE+, 2× PoE++, 2× RJ-45 a 2× SFP porty. Celkový PoE budget je až 110 W. Nechybí podpora PoE až do 250 m ani funkce PoE Watchdog.
Průmyslový 12portový PoE switch s 6× RJ-45 10/100/1000 Mb/s PoE+ (802.3af/at), 2× RJ-45 10/100/1000 Mb/s PoE++ (90 W) (802.3af/at/bt, Hi-PoE) a 2× SFP 1000 Mb/s. Celkový PoE budget 110 W, podpora Long Distance PoE až do 250 m a funkce PoE Watchdog. Jde o říditelný L2 switch s cloudovou správou. Switching Capacity 24 Gbps, Packet Forwarding Rate 17,856 Mpps, Packet Buffer 8,4 Mbit, MAC tabulka 8K. Napájení 2× 48–57 V DC (2,5–2,1 A), svorkovnice + DC. Provozní teplota −30 °C až +65 °C. Rozměry 154,3 × 110,4 × 30 mm, možnost montáže na DIN lištu nebo na stůl. Krytí IP30, odolnost IK06.
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Gbit, Podpora PoE
Provedení stolní
Management Ano
Počet portů RJ-45 2
Počet portů SFP 2
Prostředí Interiér
PoE budget do 110 W
Hmotnost 1.817 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
It's Win WINC-020 mycí mikrovláknová houba, tmavě modrá
Na cestě
WINC-020
Archiv
Dahua IPC-HFW5200CP kompaktní IP kamera
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
IPC-HFW5200CP
Archiv
PF-1603 plastový rámeček 2DIN Toyota Yaris II
Plastový rámeček pro 2DIN rádia vozidel Toyota Yaris (08-11), stříbrná barva.
Není skladem
PF-1603
RM LCD VW Zrcátko s displejem 4.3" 2ch RCA 12V
Monitor 4,3" integrovaný do zpětného zrcátka pro vozidla VW, Škoda, Audi, Peugeot, ...