Dahua CS4220-16GT-240 20portový switch
| CS4220-16GT-240
20 portový Cloud Gigabit manažovatelný switch značky Dahua se 16 PoE+ porty. Porty 1-2 podporují standard PoE++ (90 W) celková spotřeba může být maximálně 240 W. Switch má navíc i 2 SFP porty. Všechny porty podporují přenosovou rychlost 1 Gbps. Pro jednoduchou správu nemůže chybět webové rozhraní a možnost cloudové správy přes DoLynk Care aplikaci.
Dahua 20 portový switch, všechny porty 1 Gbps, 2x SFP, 14x PoE+ (30 W), 2x PoE++ / Hi-PoE (90/60 W), dohromady max. 240 W; management, Cloud DoLynk Care, podpora STP / RSTP, 250 m long distance PoE, PoE watchdog, napájení 100-240 V AC / 3,5 A, spotřeba max. 265 W, pracovní teplota od -10 °C do +55 °C, rozměry 440,0 x 220 x 44,0 mm, hmotnost 2,37 kg
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Gbit, Podpora PoE, Podpora PoE+, Podpora PoE++ / 90 W, Long distance PoE 250 m
Provedení stolní, do racku
Prostředí Interiér
PoE budget do 300 W