Dahua HAC-HDBW1200EP-0280B-S4 2 Mpx dome HDCVI kamera
| HAC-HDBW1200EP-0280B-S4
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) dome HDCVI / AHD / CVBS / TVI kamera, exteriérová, antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED s dosvitem 30 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,02 lx / F1.85, 30 IRE, 0 lx IR ON, fixní objektiv 2,8 mm / F1.85, úhel záběru 103°, BLC, HLC, AWB, AGC, DWDR, DNR, 1x video výstup, napájení 12 V DC, 283 mA, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry ø 109,9 × 81,0 mm, hmotnost 0,31 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Příklady montáže
Montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na stěnu s ochrannou stříškou
  • Přídavný límec PFA136
  • Ochranná povětrnostní stříška PFA200W
Montáž na sloup
Montáž na sloup s ochrannou stříškou
  • Přídavný límec PFA136
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC