Dahua HAC-HDBW1200EP-0360B-S3A 2 Mpx dome HDCVI kamera
| HAC-HDBW1200EP-0360B-S3A
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) dome kamera HDCVI exteriérová, antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 30 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,02 lx / F2.0, 30 IRE, 0 lx IR ON, fixní objektiv 3,6 mm / F2.0, úhel záběru 89,9°, BLC, HLC, AWB, AGC, DWDR, DNR, OSD menu, 1x video výstup, napájení 12 V DC, 267 mA, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry ø 109,9 × 81,0 mm, hmotnost 0,21 kg
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce Dahua
Funkce pro vylepšení obrazu DNR, DWDR, HLC, BLC, AWB, AGC
Typ HDCVI kamera
Prostředí Exteriérová
Přísvit IR
Konstrukce Dome
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Napájení 12 V DC