Dahua HAC-HDBW2241RP-Z-27135 dome HDCVI kamera
| HAC-HDBW2241RP-Z-27135
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) Starlight dome HDCVI kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 30 m, 1/2.8" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,004 lx / F1.6, 30 IRE, 0 lx (IR ON), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, F1.6, 5x optický zoom, úhel záběru 108,7°–28,7°, BLC, HLC, AGC, WDR, 3DNR, OSD menu, audio I/O 1/0, 1x video výstup, napájení DC 12 V, 392 mA, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry ø 122,0 × 88,9 mm, hmotnost 0,39 kg