Dahua HAC-HDBW2401RP-Z-DP-27135-S2 4 Mpx dome HDCVI kamera
| HAC-HDBW2401RP-Z-DP-27135-S2
Produkt byl vyprodán a nahrazen novou řadou
Dahua HAC-HDBW2501R-Z-DP-27135.
Tento produkt již není v nabídce.
4 Mpx dome HDCVI kamera, exteriérová, antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED s dosvitem 30 m, 1/3" CMOS, rozlišení 2688 x 1520 px @ 25 fps, citlivost 0,01 lx / F1.3, 30 IRE, 0 lx IR ON, motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm / F1.3, úhel záběru 98°–26°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, 3DNR, OSD menu, 1x video výstup, napájení 12 V DC / 24 V AC, 842 mA, IP 67, IK 10, rozměry ø 122,0 × 88,9 mm, hmotnost 0,48 kg