Dahua HAC-HDBW2501R-Z-27135 5 Mpx dome HDCVI kamera
| HAC-HDBW2501R-Z-27135
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx Starlight dome HDCVI kamera, Day/Night, IR přísvit s dosvitem 30 m, 1/2.8" CMOS, rozlišení 2592 × 1944 px, snímkování 20 fps, citlivost 0,005 lx / F1.3, 30 IRE, 0 lx IR on, motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 102°–29°, AWB, WDR 120dB, AGC, BLC, HLC, DNR 2D/3D, audio I/O 1/0, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájení 12 V DC &plusmn30 %, spotřeba max. 8,8 W (12 V DC, IR on), rozměry ø122,0 × 88,9 mm, hmotnost 0,46 kg
Parametry
Funkce pro vylepšení obrazu AGC, AWB, BLC, HLC, WDR, Starlight, Ultra DNR (2D/3D)
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera, Analogová kamera, 4v1
Přísvit IR
Podpora OSD Menu
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC