Dahua HAC-HDW1200EM-A-0280B-S5 2 Mpx dome HDCVI kamera
| HAC-HDW1200EM-A-0280B-S5
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx HDCVI dome kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR přísvit s dosvitem 50 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px, snímkování 1080p @ 30 fps, 720p @ 60 fps, citlivost 0,02 lx / F1.9, 30 IRE, 0 lx (IR on), pevný objektiv 2,8 mm , úhel záběru H: 101°, V: 54°, AWB, DWDR, AGC, BLC, HLC, 2D DNR, vestavěný mikrofon, 1x výstup BNC, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, napájení 12 V DC ±30 %, spotřeba <3,2 W, rozměry ø106,0 × 93,6 mm, hmotnost 0,44 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Příklady montáže
Montáž na strop
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA139
Závěsná montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera, 4v1, Analogová kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Dome
Napájení 12 V DC
Funkce pro vylepšení obrazu BLC, 2DNR, AWB, AGC, DWDR, HLC
Stupeň krytí IP 67
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Objektiv Fixní
Přísvit IR
Délka přísvitu 50 m
Podpora OSD Menu
Hmotnost 0.613 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Ajax BulletCam 8Mp/4mm Black 8 Mpx kompaktní IP kamera
Venkovní IP kamera s 8Mpx rozlišením (3840×2160 px), pevnou optikou 4 mm (úhel záběru 75–85°), AI detekcí osob, vozidel ...