Dahua HAC-HDW1200EMP-0280B-S4 2 Mpx HDCVI dome kamera
| HAC-HDW1200EMP-0280B-S4
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) dome HDCVI kamera, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 50 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,02 lx / F1.85, 30 IRE, 0 lx IR ON, fixní objektiv 2,8 mm, úhel záběru 103°, BLC, HLC, AWB, AGC, DWDR, 2DNR, OSD menu, 1x video výstup, napájení 12 V DC, 283 mA, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, rozměry ø 106,0 × 93,7 mm, hmotnost 0,43 kg
Příklady montáže
Montáž na strop
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA139
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Objektiv Fixní
Napájení 12 V DC