Dahua HAC-HDW1200EMP-A-POC-0360B-S4 2 Mpx dome HDCVI kamera
| HAC-HDW1200EMP-A-POC-0360B-S4
HDCVI dome exteriérová kamera firmy Dahua s rozlišením 2 Mpx. Předností této kamery je funkce PoC (Power over Coax). Kamera má funkci Day/Night a smart IR LED s dosvitem až na 50 metrů. Zařízení disponuje fixním objektivem 3,6 mm a má integrované funkce pro vylepšení obrazu BLC, HLC, AWB, AGC, DWDR, DNR. Navíc má kamera krytí IP 67.
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) dome HDCVI kamera, exteriérová, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED s dosvitem 50 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,02 lx / F1.85, 30 IRE, 0 lx IR ON, fixní objektiv 3,6 mm / F1.85, úhel záběru 87,5°, BLC, HLC, AWB, AGC, DWDR, 2DNR, OSD menu, 1x video výstup, vestavěný mikrofon, napájení 12 V DC / PoC, max 4,2 W, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, rozměry ø 106,0 × 93,7 mm, hmotnost 0,45 kg
Montáž na strop
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA139
Parametry
Délka přísvitu 50 m
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera, 4v1, Analogová kamera
Napájení 12 V DC, PoC