Dahua HAC-HDW1200RP-VF-30m-27135-S3A 2 Mpx dome kamera
| HAC-HDW1200RP-VF-30m-27135-S3A
Produkt byl vyprodán a nahrazen novou řadou
Dahua HAC-HDW1200TP-Z-2712-S4.
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx kamera dome HDCVI/CVBS/AHD/TVI exteriérová, Day/Night barevná s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 30 m, 1/2,7" 2 Megapixel CMOS čip, maximální rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost barevná 0,02 lx / F1.4 (AGC ON), 0 lx (IR LED), objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru 126°–17°, AWB, AGC, BLC, HLC, DWDR, DNR, OSD menu, napájení 12 V DC, 300 mA, IP 67, rozměry ø 119 x 97 mm, kovové provedení, hmotnost 0,51 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Parametry
Napájení 12 V DC