Dahua HAC-HDW1200T-Z-2712-S5 2 Mpx dome HDCVI kamera
| HAC-HDW1200T-Z-2712-S5
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx HDCVI dome kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR přísvit s dosvitem 60 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 × 1080 @ 25 fps, citlivost 0,02 lx / F1.7, 30 IRE, 0 lx (IR on), motorický zoom objektiv 2,7–12 mm / F1.7, 4x optický zoom (nepodporuje AUTOFOCUS), úhel záběru D: 38°–125°; H: 33° –102°; V: 19°–53°, horizontální otáčení: 0°–360°, vertikální náklon: 0°–78°, AWB, WDR DWDR, BLC, AGC, 2D NR, OSD menu, 1x BNC, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, napájení 12 V DC ±30 %, spotřeba <8,2 W, rozměry &oslash122 × 104 mm, hmotnost 0,5 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Příklady montáže
Montáž na strop
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA137
Závěsná montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ Analogová kamera, HDCVI kamera, 4v1
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Turret, Dome
Napájení 12 V DC