Dahua HAC-HDW1200TP-Z-2712-S4 2 Mpx dome HDCVI kamera
| HAC-HDW1200TP-Z-2712-S4
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) dome HDCVI kamera, exteriérová, Day/Night Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,02 lx / F1.8, 30 IRE, 0 lx IR ON, motor zoom objektiv 2,7–12 mm / F1.8, 4x optický motor zoom (nepodporuje AUTOFOCUS), úhel záběru 105,9°–33,4°, BLC, HLC, AGC, DWDR, DNR, OSD menu, 1x video výstup, napájení DC 12 V, 575 mA, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry ø 122 × 104 mm, hmotnost 0,57 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Příklady montáže
Montáž na strop
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA137
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Délka přísvitu 60 m
Výrobce Dahua
Typ 4v1, HDCVI kamera, Analogová kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Dome
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC