Dahua HAC-HDW1230SLP-0600B dome HDCVI kamera
| HAC-HDW1230SLP-0600B
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) Starlight dome HDCVI kamera, Starlight, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 20 m, 1/2.8" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,005 lx / F1.6, 30 IRE, 0 lx IR ON, fixní objektiv 6 mm, F1.6, úhel záběru 52,9°, BLC, HLC, AGC, DWDR, OSD menu , 1x video výstup, napájení DC 12 V, 292 mA, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, rozměry ø 97,0 × 79,3 mm, hmotnost 0,17 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Parametry
Výrobce Dahua
Podpora OSD Menu
Typ Analogová kamera, HDCVI kamera, 4v1
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC
Konstrukce Dome
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Objektiv Fixní
Funkce pro vylepšení obrazu BLC, DWDR, AWB, HLC, AGC
Přísvit IR
Starlight Starlight
Stupeň krytí IP 67
Hmotnost 0.251 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Comelit 33412 IKALL čelní kryt pro audio-video 2 tlačítka
Modul krytu 33412, pro IKALL video elektroniky, 2x vyzváněcí tlačítko, podsvícení jmenovek, ...
Skladem
33412
Dahua IPC-PDW3849-A180-E2-AS-PV-0280B 2x 4 Mpx IP kamera
Skladem
IPC-PDW3849-A180-E2-AS-PV-0280B
Archiv
Dahua DHL22 monitor
Profesionální Dahua 22" Full HD CCTV TFT LCD monitor určený pro provoz 24 hod. / 7 dní v týdnu. Monitor vyniká skvělým kontrastem a pozorovacím úhlem 178°. Monitor je ...
Není skladem
DHL22
TOA DA-250D CE301 digitální zesilovač zvuku
Koncový digitální zesilovač zvuku 2 x 250 W (4 Ω) / 2 x 170 W (8 Ω). Zesilovač má symetrické vstupy a klasické ...
Na objednávku
DA-250D CE301
Archiv
Avigilon 1.0C-H4A-DP1 dome IP kamera
Není skladem
1.0C-H4A-DP1
LED montážní lampa na 230V, IL 60LED
LED Montážní lampa s otočným háčkem na uchycení, magnetickým klipem, 60x superbílá LED. ...
IL 60LED
Solar Screen ALU 80 XC protisluneční exteriérová fólie reflexní
Protisluneční exteriérová reflexní fólie Solar Screen, stříbrná se světelnou propustností 24% a ...
ALU 80 XC
Paradox PCS265E komunikátor GSM/GPRS pro ústředny Paradox
Komunikátor Paradox v plastovém pouzdře pro modelové řady ústředen SP/MG/EVO. ...
PCS265E
WL 053 Interiérové LED světlo, lišta s vypínačem, 3W
Pracovní světlo - LED lišta, univerzální 3W, 12V, slim design. Určeno do interiéru dodávkových a užitkových vozidel jako ...