Dahua HAC-HDW1509TLQ-A-LED-0360B-S2 5 Mpx HDCVI dome kamera
Dome HDCVI kamera s rozlišením 5 Mpx. Technologii Full-color Starlight doplňuje LED přísvit s viditelným bílým světlem a dosahem 20 metrů. Nechybí ani další obrazové funkce jako (DWDR, BLC, 3D NR) nebo vestavěný mikrofon. Díky krytí na úrovni IP 67 lze kameru použít ve venkovním prostředí.
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx Full-color Starlight HDCVI dome kamera, exteriérová, bílý LED přísvit do 20 m, rozlišení 2880 × 1620 px (16:9) @ 25 fps, citlivost 0,001 lx / F1.0, 0 lx se zapnutou LED, pevný objektiv 3,6 mm, úhel záběru H: 88°, V: 46°, D: 104°, horizontální otáčení: 0°–360°, vertikální náklon: 0°–78°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC-Pro, AGC , 3D NR, zabudovaný mikrofon, pracovní teplota od -40 °C do +55 °C, IP 67, napájení 12 V DC ±30 %, spotřeba max. 4,4 W, rozměry ø97,1 × 91,4 mm, hmotnost 0,24 kg
![]() |
Montáž na strop |
![]() |
Montáž na stěnu
|
![]() |
Montáž na sloup |
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
| Výrobce | Dahua |
|---|---|
| Typ | 4v1, Analogová kamera, HDCVI kamera |
| Prostředí | Exteriérová |
| Napájení | 12 V DC |
| Konstrukce | Turret |
| Objektiv | Fixní, Fixní 3,6 mm |
| Rozlišení | 5 Mpx |
| Funkce pro vylepšení obrazu | WDR, BLC, Full-color, 3DNR, AWB, HLC, AGC |
| Stupeň krytí | IP 67 |
| I/O | Vestavěný mikrofon |
| Délka přísvitu | 20 m |
| Přísvit | Bílé světlo |
| Hmotnost | 0.35 kg |
Návody a podpora
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
CZ
Pre SK zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty



