Dahua HAC-HDW2401RP-Z-DP 4 Mpx dome kamera
| HAC-HDW2401RP-Z-DP
Tento produkt již není v nabídce.
4 Mpx dome kamera HDCVI, exteriérová, Day/Night Smart IR LED dosvit 60 m, 1/3" CMOS, rozlišení 2688 × 1520 px @ 25 fps, citlivost 0,01 lx / F1.3, 0 lx IR ON, motor zoom objektiv 2,7–12 mm / F1.3, úhel záběru 98°–26°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, 3DNR, OSD menu, 1x video výstup, napájení 12 V DC / 24 V AC, 967 mA, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry ø 122 × 104,9 mm, hmotnost 0,62 kg