Dahua HAC-HFW1100RP-VF-27135-S3 1 Mpx kompaktní HDCVI kamera
| HAC-HFW1100RP-VF-27135-S3
Tento produkt již není v nabídce.
1 Mpx kompaktní kamera HDCVI exteriérová, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 30 m, 1/3" CMOS, rozlišení 1280 × 720 px @ 25 fps, citlivost 0,05 lx / F1.3, 30 IRE, 0 lx IR ON, varifokální objektiv 2,7–13,5 mm / F1.3, úhel záběru 91°–25°, BLC, HLC, AWB, AGC, DWDR, DNR, OSD menu, napájení 12 V DC, 250 mA, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, rozměry 213 × 91 × 91 mm, hmotnost 0,55 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Parametry
Prostředí Exteriérová
Přísvit IR
Konstrukce Kompaktní
Napájení 12 V DC
Stupeň krytí IP 67
Typ Analogová kamera, HDCVI kamera, 4v1
Rozlišení 1 Mpx (HD)
Podpora OSD Menu
Objektiv Varifokální
Výrobce Dahua
Funkce pro vylepšení obrazu BLC, DNR, DWDR, AWB, HLC, AGC
Hmotnost 0.856 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua IPC-HFW3549T1-ZAS-PV-27135-S5 5 Mpx kompaktní IP kamera
5 Mpx kompaktní kamera od společnosti Dahua. Kamera využívá krytí IP 67, které ji předurčuje ...
Není skladem
IPC-HFW3549T1-ZAS-PV-27135-S5
Archiv
Třípásmové koaxiální reproduktory SONY, průměr 17 cm (6.75") s ...