Dahua HAC-HFW1200RP-VF-30m HDCVI kompaktní kamera
| HAC-HFW1200RP-VF-30m
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx kamera kompaktní exteriérová, Day/Night barevná s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 30 m, 1/2,7" 2 Megapixel CMOS čip, maximální rozlišení 1920 × 1080 px @ 25 fps, citlivost barevná 0,01 lx / F1.2 (AGC ON), 0 lx (IR LED), objektiv 2,7–12 mm, úhel záběru 109°–35°, AWB, AGC, BLC, 2D DNR, napájení 12 V DC, 320 mA, IP 66, rozměry 213 x 80 x 72 mm, kovové provedení, hmotnost 0,55 kg