Dahua HAC-HFW1200RP-VF-IRE6-27135-S3A kompaktní HDCVI kamera
| HAC-HFW1200RP-VF-IRE6-27135-S3A
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) kompaktní kamera HDCVI/CVBS/AHD/TVI exteriérová, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 60 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,05 lx / F1.4, 0 lx IR ON, varifokální objektiv 2,7 – 13,5 mm / F1.4, 5x zoom, úhel záběru 126°–17°, BLC, HLC, AWB, AGC, DWDR, DNR, OSD menu, napájení 12 V DC, 767 mA, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, rozměry 13,0 × 90,4 × 90,4 mm, hmotnost 0,55 kg
www.dahuatechnology.cz
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Parametry
Funkce pro vylepšení obrazu AGC, BLC, DNR, DWDR, HLC, AWB
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Typ HDCVI kamera
Přísvit IR
Napájení 12 V DC