Dahua HAC-HFW1200TH-I8-A-POC-0360B 2 Mpx PoC HDCVI kamera
| HAC-HFW1200TH-I8-A-POC-0360B
HDCVI kompaktní exteriérová kamera firmy Dahua s rozlišením 2 Mpx. Předností této kamery je funkce PoC (Power over Coax). Kamera má funkci Day/Night a Smart IR LED s dosvitem až na 80 metrů. Zařízení disponuje fixním objektivem 3,6 mm a má integrované funkce pro vylepšení obrazu AWB, BLC, AGC, 2D NR. Navíc má kamera krytí IP 67.
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx kompaktní HDCVI PoC kamera s fixním objektivem a IR přísvitem do 80 m, Day/Night, 2 Megapixel CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px, snímkování CVI: 1080p @ 25/30 fps, citlivost 0,02 lx, F1.9, 30 IRE, 0 lx (IR), AWB, BLC, AGC, 2D NR, pevný objektiv 3,6 mm, úhel záběru: D: 100°, H: 84°, V: 45°, horizontální otáčení: 0°–360°, vertikální náklon: 0°–90°, rotace: 0°–360°, AWB, BLC, AGC, 2D NR, IP 67, vestavěný mikrofón, pracovná teplota od -40 °C do +60 °C, napájení PoC (pouze POC XVR) / 12 V DC ±30 %, spotřeba max. 4,9 W, 240,7 × 90,7 × 90,4 mm, hmotnost 0,43 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
Příklady montáže
Montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Objektiv Fixní 3,6 mm, Fixní
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera, 4v1
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoC