Dahua HAC-HFW2501T-Z-A-27135 5 Mpx kompaktní HDCVI kamera
| HAC-HFW2501T-Z-A-27135
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx Starlight HDCVI kompaktní kamera, Day/Night, IR přísvit s dosvitem 80 m, 1/2.8" CMOS, rozlišení 2592 × 1944 px, snímkování 20 fps, citlivost 0,005 lx / F1.3, 30 IRE, 0 lx IR on, motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 102°–29°, AWB, WDR 120 dB, AGC, BLC, HLC, 2D/3D NR, audio I/O 1/0, vestavěný mikrofon, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, napájení 12 V DC ± 30 %, spotřeba max. 12,4 W (12 V DC, IR on), rozměry 244,1 × 90,4 × 90,4 mm, hmotnost 0,77 kg
Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Montáž na roh
  • Adaptér pro montáž na roh PFA151
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera, 4v1, Analogová kamera
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC