Dahua HAC-HFW3231EP-Z12 2 Mpx kompaktní HDCVI kamera
| HAC-HFW3231EP-Z12
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) Starlight kompaktní HDCVI kamera, exteriérová, antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 100 m, 1/2.8" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,005 lx / F1.6, 30 IRE, 0 lx IR ON, motor zoom objektiv 5,3–64 mm / F1.6, úhel záběru 58°–5°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR (120 dB), 3DNR, alarm I/O 1/1, 1x video výstup, audio I/O 1/0, OSD menu, napájení 24 V AC / 12 V DC, 1,3 A, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry 273,2 × 95,0 × 95,0 mm, hmotnost 1,08 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Parametry
Typ HDCVI kamera, Analogová kamera
Funkce pro vylepšení obrazu AWB, BLC, 3DNR, HLC, WDR, AGC
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Objektiv Zoom
Výrobce Dahua
Napájení 12 V DC, 24 V AC