Dahua HS4408-4ET-96 8portový PoE switch
| HS4408-4ET-96
Dahua průmyslový manažovatelný switch vybaven 3x PoE+, 1x PoE++ a 4x SFP porty. Celkový odběr PoE maximálně 96W. Nechybí podpora PoE do 250 ma PoE Watchdog.
Průmyslový 8portový PoE switch, 3× RJ-45 10/100 Mbit PoE+ (802.3af/at), 1× RJ-45 10/100 Mbit PoE++ (802.3af/at/bt, Hi-PoE), 4× SFP 1000 Mbit; maximální PoE výkon 96 W; Long Distance PoE 250 m, PoE Watchdog; L2 říditelný; Switching Capacity: 8,8 Gbps, rychlost přeposílání paketů: 6,5472 Mbps, velikost vyrovnávací paměti: 4,1 Mbit, MAC tabulka: 8K; ochrana proti přepětí; provozní teplota od -30 °C do +65 °C, rozměry: 152,9 × 110,4 × 42,0 mm, možnost montáže na DIN lištu nebo na stůl. Zdroj je součástí balení.
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Gbit, Podpora PoE++ / 90 W, Podpora PoE+
Prostředí Interiér
PoE budget do 150 W