Dahua IPC-HDBW2231R-ZS-27135-S2 2 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW2231R-ZS-27135-S2
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx dome Starlight IP kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR přísvit s dosvitem 40 m, 1/2.8" 2Megapixel progressive CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px, snímkování 25/30 fps, citlivost 0,002 lx / F1.5, motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 109°–28°, V: 57°–16°, D: 131°–33°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D DNR, komprese H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilní, RJ-45 (10/100 Base-T), slot na MicroSD kartu max. 256 GB, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), spotřeba < 6,4 W, rozměry ø 122,0 x 88,9 mm, hmotnost 0,47 kg