Dahua IPC-HDBW2431E-S-0360B-S2 4 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW2431E-S-0360B-S2
Tento produkt již není v nabídce.
4 Mpx dome IP kamera, Day/Night, Smart IR prísvit s dosvitom 30 m, 1/3" 4Megapixel progressive CMOS, rozlíšenie 2688 × 1520 px, snímkovanie 20 fps, citlivosť 0,008 lx @ F1.6, pevný objektív 3,6 mm, uhol záberu H: 84°, V: 45° D: 100°, AWB, WDR 120 dB, AGC, 3D DNR, HLC, BLC, kompresia H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilné, RS-485 rozhranie, slot na MicroSD kartu max. 256 GB, pracovná teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájanie 12 V DC / PoE (802.3af), spotreba <5,2 W, 430 mA, rozmery ø 109,9 x 81,0 mm, hmotnosť 0,350 kg
Príklady montáže
Montáž na strop
Montáž na stenu
Montáž na stenu s ochrannou strieškou
  • Prídavný límec PFA136
  • Ochranná poveternostná strieška PFA200W
Montáž na stĺp
Montáž na stĺp s ochrannou strieškou
  • Prídavný límec PFA136
  • Adaptér pre montáž na stĺp PFA152-E
Závesná montáž na strop
Viac technických informácií si prečítajte na stránke výrobca.
www.dahua.sk
Parametry
Inteligentní funkce Tripwire, Intrusion
Konektivita RS-485
Podpora ONVIF
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Dome
Rozlišení 4 Mpx
Délka přísvitu 30 m
Objektiv Fixní
Typ IP kamera
Podpora karet micro SD
Napájení 12 V DC, PoE