Dahua IPC-HDBW2541R-ZAS-27135-S2 5 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW2541R-ZAS-27135-S2
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx dome IP kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 40 m, 1/2.7" 5 Megapixel progresivní CMOS, rozlišení 2960 x 1668 px @ 1-20 fps, 2688 x 1520 @ 1-25/30 fps, citlivost 0,007 lx @ F 1.5 (Color, 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 113–31°, V: 58–18°, D: 138–36°, AWB, BLC, HLC, WDR, 3DNR, AGC, komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora Smart codeků, RTMP, inteligentní funkce: SMD Plus, IVS (Perimetr Protection), Smart Search, ONVIF kompatibilní, Slot pro MicroSD kartu až 256 GB, Audio I/O 1/1 RCA, Alarm I/O 1/1, vstávaný mikrofon, RJ-45, napájení 12 VDC / PoE (802.3af), spotřeba max. 7,4 W, IP 67, IK 10, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, rozměry 93,4 x ø122,0 mm, hmotnost 0,51 kg
Příklady montáže
Montáž na strop
Závěsná montáž na strop
  • Držák na kameru PFA109
  • Závěsná tyč na strop PFB220C
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE